Herbata reklamowa zielona – dlaczego warto ją pić?

Herbata reklamowa

Herbata reklamowa

Herbata jest produktem, który doskonale sprawdza się w roli upominku dla klientów. To ponadczasowy gadżet, który nigdy nie wychodzi z mody. Napój ten pije niemalże każdy z nas, bez względu na wiek. Delektować można się nim zarówno w domu, jak i w biurze. Pić można go tak solo, jak i z dodatkiem cytryny, cukru lub miodu. Chcąc pozytywnie zaskoczyć naszych klientów, warto podarować im herbatę umieszczoną w ozdobnej puszce – metalowej czy drewnianej. Napój ten dostępny jest w wielu różnych wersjach. W ostatnim czasie niezwykle dużą popularnością cieszy się jego zielona odmiana. Dlaczego warto ją pić regularnie?Herbata reklamowa zielona to doskonała propozycja dla wszystkich osób, którym zależy na pozbyciu się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Jest to zasługa zawartych w niej witaminy B, kofeiny, polifenoli oraz katechiny. Wszystkie te składniki skutecznie przyspieszają proces przemiany materii i redukują apetyt. Dodatkowo, hamują one wchłanianie tłuszczów z pożywienia, potęgując ich zużycie przez organizm. Do atutów tego napoju zaliczyć można również zwiększanie aktywności enzymów uczestniczących w trawieniu. Co więcej, zielona herbata w pozytywny sposób wpływa na metabolizm wątroby, przyspiesza utlenianie tłuszczów i wzmacnia termogenezę. Jej właściwości moczopędne pozwalają pozbyć się z organizmu zalegających w nim toksyn.

Herbata reklamowa zielona świetnie sprawdzi się u osób chcących uniknąć chorób układu krążenia. Dzięki doskonałej kompozycji cennych substancji, skutecznie zapobiega ona odkładaniu się złogów na ścianach naczyń krwionośnych, zwiększając ich przepuszczalność. Oprócz tego, hamuje ona wchłanianie cholesterolu do krwiobiegu i redukuje lepkość płytek krwi, zapobiegając w ten sposób tworzeniu się skrzepów. Regularne picie zielonej herbaty skutecznie obniża poziom trójglicerydów i zapobiega nadciśnieniu, zmniejszając ryzyko zachorowania na schorzenia serca.

Herbata reklamowa poprawia również sprawność umysłową, a to za sprawą zawartej w niej teiny. Parzony przez czas nie przekraczający 3 minut napar skutecznie orzeźwia, pobudza i zwiększa zdolności umysłowe oraz fizyczne organizmu. Dodatkowo, poprawia zdolności kojarzenia i ułatwia proces uczenia się.